ЈЕЛИЦА КУП-КУМОВИЈАДА ГОРАЧИЋ 2015

Plakat Sabor kumova 2015

ЈЕЛИЦА КУП КУМОВИЈАДА ДРАГАЧЕВО 2015.

KUP SVETOZARA GLIGORIĆA – KRALJEVO

kraljevo_centar_grada

Od 16.05. do 22.05.2015. u Kraljevu, hotel TURIST, održava se: KUP SVETOZARA GLIGORIĆA 

KUP GRADA KRAGUJEVCA 2015 – EKIPNO

grb_grada_kragujevca_179

Takmičenje je održano  17.05.2015 godine u prostorijama SK Radnički – Vodovod u Kragujevcu sa početkom u 10,00 sati. KUP GRADA KRAGUJEVCA 2015. Поредак са партијама Мј Екипа  ТБ1  ТБ2  ТБ3 1 JKP GRADSKE TRZNICE-Kragujevac 10 9.5 0 2 STARI GRAD-Kragujevac 7 9.5 0 3 AUTO SKOLA“ PECA“-Knic 6 10.0 0    

ПОЈЕДИНАЧНО ПРВЕНСТВО ОСНОВАЦА КРАГУЈЕВАЦ 2015.

decak

  У сарадњи са ОШ”Мирко Јовановић” из Крагујевца, ШК „СТАРИ-ГРАД“ КРАГУЈЕВАЦ  ОРГАНИЗОВАНО ЈЕ ПОЈЕДИНАЧНО ПРВЕНСТВО ОСНОВАЦА КРАГУЈЕВАЦ 2015 Првенство je одиграно дана 16.05.2015 године у ОШ”Мирко Јовановић” са почетком од 10,00 сати. ПОЈЕДИНАЧНО ПРВЕНСТВО ОСНОВАЦА КРАГУЈЕВЦА      2015  I-IV разред Konacna lista Plasman Ime FED Klub Poena BK. 1 Jovanovic Milica SRB D. Mihailovic 4 17½ 2 […]

ТУРНИР ЗА ОСВАЈАЊЕ ПРВЕ КАТЕГОРИЈЕ

DSCN4705

У пeриоду од 08. – 16.05.2016. год. у просторијама ШК „Раднички Водовод“ одржан јее шаховски категорни турнир играча друге категорије. TURNIR DRUGOKATEGORNIKA ŠK STARI GRAD-KRAGUJEVAC Коначни поредак након 9 Кола Мј Име ФЕД Ртг Бод.  ТБ1  ТБ2  ТБ3 1 Rakic Sava SRB 0 8.0 4.5 7 0.0 2 Gligorijevic Pera SRB 0 7.0 3.5 6 […]

Prev 1 2 3 4 5 Next

ЈЕЛИЦА КУП-КУМОВИЈАДА ГОРАЧИЋ 2015

Plakat Sabor kumova 2015

Plakat Sabor kumova 2015

ЈЕЛИЦА КУП

КУМОВИЈАДА

ДРАГАЧЕВО 2015.

KUP SVETOZARA GLIGORIĆA – KRALJEVO

kraljevo_centar_gradaOd 16.05. do 22.05.2015. u Kraljevu, hotel TURIST, održava se:

KUP SVETOZARA GLIGORIĆA 

KUP GRADA KRAGUJEVCA 2015 – EKIPNO

Takmičenje je održano  17.05.2015 godine u prostorijama SK Radnički – Vodovod u Kragujevcu sa početkom u 10,00 sati.

KUP GRADA KRAGUJEVCA 2015.

Поредак са партијама

Мј Екипа  ТБ1  ТБ2  ТБ3
1 JKP GRADSKE TRZNICE-Kragujevac 10 9.5 0
2 STARI GRAD-Kragujevac 7 9.5 0
3 AUTO SKOLA“ PECA“-Knic 6 10.0 0

 

DSCN4795

 

DSCN4793DSCN4792 DSCN4791 (više…)

ПОЈЕДИНАЧНО ПРВЕНСТВО ОСНОВАЦА КРАГУЈЕВАЦ 2015.

 

decak_i_devojcica

У сарадњи са ОШ”Мирко Јовановић” из Крагујевца, ШК „СТАРИ-ГРАД“ КРАГУЈЕВАЦ  ОРГАНИЗОВАНО ЈЕ ПОЈЕДИНАЧНО ПРВЕНСТВО ОСНОВАЦА КРАГУЈЕВАЦ 2015

Првенство je одиграно дана 16.05.2015 године у ОШ”Мирко Јовановић” са почетком од 10,00 сати.

ПОЈЕДИНАЧНО ПРВЕНСТВО ОСНОВАЦА КРАГУЈЕВЦА      2015  I-IV разред

Konacna lista
Plasman Ime FED Klub Poena BK.
1 Jovanovic Milica SRB D. Mihailovic 4 17½
2 Novkovic Djurdja SRB D. Mihijlovic 19
3 Ivanovic Ana SRB Dj.Jaksic 18½


DSCN4767
DSCN4766 DSCN4765
DSCN4768

Konacna lista
Plasman . Ime FED Klub Poena BK.
1 III Mandic Marko SRB MD Todorovic 19
2 III Rakic Aleksa SRB MD Todorovic 19
3 Ivanovic Igor SRB 21. oktobar 5 18

DSCN4772

DSCN4771 DSCN4770 DSCN4769

ПОЈЕДИНАЧНО ПРВЕНСТВО ОСНОВАЦА КРАГУЈЕВЦА 2015  V-VIII раѕред

Konacna lista
Plasman Ime FED Klub Poena Koja
1 Petres Aleksandar SRB MD Todorovic 6 2
2 Glisovic Filip SRB MD Todorovic 0
3 Djordjevic Nikola SRB MD Todorovic ½

DSCN4777

DSCN4776 DSCN4775DSCN4774

(više…)

ТУРНИР ЗА ОСВАЈАЊЕ ПРВЕ КАТЕГОРИЈЕ

У пeриоду од 08. – 16.05.2016. год. у просторијама ШК „Раднички Водовод“ одржан јее шаховски категорни турнир играча друге категорије.

TURNIR DRUGOKATEGORNIKA ŠK STARI GRAD-KRAGUJEVAC

Коначни поредак након 9 Кола

Мј Име ФЕД Ртг Бод.  ТБ1  ТБ2  ТБ3
1 Rakic Sava SRB 0 8.0 4.5 7 0.0
2 Gligorijevic Pera SRB 0 7.0 3.5 6 0.0
3 Obradovic Miroslav SRB 0 5.5 2.5 5 0.5

DSCN4735

DSCN4736DSCN4778DSCN4779 (više…)

ЂУРЂЕВДАНСКИ ВИКЕНД ТУРНИР 2015.

Данас 10.05.2015. у просторијама ШК РАДНИЧКИ ВОДОВОД, одржан је ЂУРЂЕВДАНСКИ ВИКЕНД ТУРНИР КРАГУЈЕВАЦ 2015.

ĐURĐEVDANSKI VIKEND TURNIR-KRAGUJEVAC

Коначни поредак након 9 Кола

Мј Име ФЕД Ртг Бод.  ТБ1  ТБ2  ТБ3
1 Radovic Janko SRB 2134 8.5 40.0 51.0 0.0
2 GM Pikula Dejan SRB 2540 7.0 41.5 54.5 0.0
3 IM Novoselski Zoran SRB 2348 7.0 40.0 52.0 0.0
4 Zivanovic Nenad SRB 2100 6.5 35.5 47.0 0.0
5 IM Zlatanovic Boroljub SRB 2449 6.0 36.5 48.0 0.0
6 Milosevic Boban SRB 2278 6.0 34.0 44.0 0.0

DSCN4727 DSCN4726 DSCN4725 DSCN4723 DSCN4722 DSCN4721 (više…)

УРАНАК „ГУБЕРЕВАЦ 2015.“

Данас, 02.05.2015. у Губеревцу одигран је 5. традиционални шаховски турнир. На турниру је учествовало 14 шахиста из Губеревца, Кнића, Груже и Крагујевца.

После 7. одиграних кола по Швајцарском систему, редослeд је следећи:
DSCN4696

1. место Марковић Дејан из Кнића,

2. место Чоловић Молош из Кнића и

3. место Марчетић Слободан из Крагујевца и.т.д.

DSCN4694 DSCN4693 DSCN4692

 

TURNIR ZA OSVAJANJE II. KATEGORIJE

 Od 22. – 26.04.2015. u prostorijama ŠK „Radnički Vodovod“ – Kragujevac

TURNIR TREĆEKATEGORNIKA „STARI GRAD“ – KRAGUJEVAC          (više…)

REPUBLIČKO TAKMIČENJE OSNOVNIH ŠKOLA 2015

 
Republičko takmičenje učenika osnovnih škola 2015

Shodno Stručnom uputstvu o organizaciji i realizaciji takmičenja učenika osnovnih škola iz predmeta šah za 2014/2015. godinu Republičko takmičenje je održano 18. aprila (pojedinačno) i 19. aprila (ekipno) u Osnovnoj školi „Petar Petrović Njegoš“ u Vrbasu (centar grada) sa početkom u 12 časova.

REPUBLIČKO TAKMIČENJE OSNOVNIH ŠKOLA – UČENICE

REPUBLIČKO TAKMIČENJE OSNOVNIH ŠKOLA – UČENICI

TURNIR ZA OSVAJANJE III. KATEGORIJE

1149411

У организацији ŠK „STARI GRAD“-Kragujevac od 16.-19.04.2015. одржан je турнир за освајање 3. kатегорије.

Најбољи пласман и 3. категорију су освојили:
1.Никола Ђорђевић
2.Алекса Ракић
3.Филип Глишовић и
4.Марко Мандић

Честитамо !!!

Page 1 of 21123456»1020...Last »

ОБАВЕШТЕЊЕ КЛУБОВИМА ШС ШУМАДИЈЕ:
Сви клубови, који нису измирили чланарину за 2015. у марту, дужни су да исто учине до 30 јуна 2015 година.
Плаћање се врши искључиво на банковне рачуне на следећи начин:
- за Шаховски савез Шумадије, ж.р. 355 - 3200103240-16,
-за Шаховски савез Централне Србије 160 - 19343-53.
Клубови Шумадијских Лига (уз доказ о уплати) могу доставити документацију секретару удружења за регистрацију.
За клубове, који до 30.06.2015 не испуне своје обавезе, сматраће се да су одустали од даљег такмичења !!!

ARHIVA REZULTATA

Prva liga Srbije

Prva liga Centralne Srbije  

Druga liga Centralne Srbije - Zapad 

Liga Centralne Srbije-Sever  

"A" Šumadijska liga   

"B"Šumadijska liga  

KADETSKA PRVENSTVA

Do 8 god.

Do 10 god.  

Do 12 god. 

Do 14.god.  

Do 16 god.  

KUP ŠUMADIJE

POJEDINAČNA PRVENSTVA ŠUMADIJE