KUP CENTRALNE SRBIJE

U nedelju, 29. marta 2015. igra se II. kolo  prve faze KUP-a Centralne Srbije-Зона Север Round 2 on 2015/03/29 at 11:00 No. Team Team Res. : Res. 1   KRUŠIK – Valjevo   JASENICA – Smederevska Palanka : 2   LOZNICA GRAD – Loznica   MORAVA – Velika Plana : 3   SPARTAK – Ljig   SLOGA – Lipnički šor : 4   LEŠNICA […]

АМАТЕРСКО ОТВОРЕНО ПРВЕНСТВО ШК „СТАРИ ГРАД“ У ШАХУ

DSCN4600

Од 23  до 31.03.2015. у кафани „АЛЕКСАНДРА“  одржава се отворено првенсто ШК „СТАРИ ГРАД“. AMATERSKO OTVORENO PRVENSTVO U ŠAHU

TAKMIČENJE OSNOVNIH ŠKOLA REGIONA ŠUMADIJE

Dana 21.03.2015 godine, u OŠ „Milutin i Draginja Tororović u Kragujevcu, odrzano je okruzno takmicenje osnovnih skola u sahu, u pojedinacnoj i ekipnoj konkurenciji. Plasman na Republicko takmicenje su izborili :                    I-II razred  decaci 1.Nedovic Djordje – Kragujevac                 […]

Prev 1 2 3 Next

KUP CENTRALNE SRBIJE

U nedelju, 29. marta 2015. igra se II. kolo  prve faze KUP-a Centralne Srbije-Зона Север

Round 2 on 2015/03/29 at 11:00
No. Team Team Res. : Res.
1   KRUŠIK – Valjevo   JASENICA – Smederevska Palanka :
2   LOZNICA GRAD – Loznica   MORAVA – Velika Plana :
3   SPARTAK – Ljig   SLOGA – Lipnički šor :
4   LEŠNICA   AŠK 2 – Aranđelovac :
5   LEPENICA – Kragujevac   ENERGETIKA – Kragujevac :

 

Лице задужено за паровање и координатор  Бобан Милојевић, ИА, 063-225-655

KUP CENTRALNE SRBIJE-ZONA SEVER

АМАТЕРСКО ОТВОРЕНО ПРВЕНСТВО ШК „СТАРИ ГРАД“ У ШАХУ

Од 23  до 31.03.2015. у кафани „АЛЕКСАНДРА“  одржава се отворено првенсто ШК „СТАРИ ГРАД“.

AMATERSKO OTVORENO PRVENSTVO U ŠAHU (više…)

TAKMIČENJE OSNOVNIH ŠKOLA REGIONA ŠUMADIJE

Dana 21.03.2015 godine, u OŠ „Milutin i Draginja Tororović u Kragujevcu, odrzano je okruzno takmicenje osnovnih skola u sahu, u pojedinacnoj i ekipnoj konkurenciji. Plasman na Republicko takmicenje su izborili :

                   I-II razred  decaci
1.Nedovic Djordje – Kragujevac
                   I-II razred  devojcice
1.Jovanovic Milica – Kragujevac
                  III-IV razred decaci
1.Veljovic Ognjen – Kragujevac
                  III-IV razred devojcice
1.Markovic Marija – Kragujevac
                  V-VI razred decaci
1.Kajtaz Dimitrije – Arandjelovac
                  V-VI razred devojcice
1.Markovic Irina – Kragujevac
                  VII-VIII razred decaci
1.Rakic Sava -Kragujevac
                  VII-VIII razred devojcice
1.Rapovic Neda – Kragujevac
              muska ekipa
OS“MD Todorovic“ – Kragujevac
              zenska ekipa
OS“Dragisa Mihajlovic“ – Kragujevac

 

ОТВОРЕНО ПОЈЕДИНАЧНО ПРВЕНСТВО ЦЕНТРАЛНЕ СРБИЈЕ

Završeno je  POJEDINAČNO PRVENSTVO CENTRALNE SRBIJE.

Redosled prve četvorice je:

1 3 GM Pavlovic Milos SRB 2482 7.0 43.5 0.0 47.0
2 16 Ratkovic Milovan SRB 2364 6.5 45.5 0.0 49.5
3 9 GM Ristic Nenad SRB 2437 6.5 43.5 0.0 47.5
4 8 GM Antic Dejan SRB 2457 6.5 43.5 0.0 47.5

POJEDINAČNO PRVENSTVO CENTRALNE SRBIJE

IZBORNA SKUPŠTINA ŠS ŠUMADIJE

Danas, 01.03.2015. u 10,00 sati odrzana je Izborna Skupština Šahovskog saveza Šumadije sa sledećim
dnevnim  redom:
1. Izveštaj o dosadašnjem radu saveza,
2. Izbor radnog predsedništva,
3. Izbor Predsednika Skupštine i potpredsednika,
4. Izbor Predsednika , potpredsednika i članova Upravnog odbora,
5. Izbor predsednika  i članova Nadzornog odbora i
6. Dodela priznanja zaslužnim članovima. (više…)

KUP ŠUMADIJE 2015.

Danas je odigran KUP Šumadije i redosled tri prvoplasirane ekipe je:

1 Energetika 7 5 2 0 17 94.5 0
2 Arandjelovacki sah klub II 7 5 1 1 16 94.0 0
3 Knic 7 4 1 2 13 93.5 0

Dve prvoplasirane ekipe su se plasirale za dalje takmičenje  u drugoj fazi KUP-a Centralne Srbije.
Rezultate po kolima i konačan plasman možete videti ovde =>

KUP ŠUMADIJE 2015. GOD.

DSCN4569 DSCN4568 DSCN4567 (više…)

TURNIR PRVOKATEGORNIKA 2015.

Odigran je turnir prvokategornika. Prvo mesto i titulu mk osvojio je Petrović Dejan, član ŠK „Prota Stavan Popović“ iz Čumića.

1 Petrovic Dejan SRB 1896 7.0 32.0 41.5 4
2 Milanovic Tomislav SRB 0 6.5 31.0 40.5 5
3 Pavlasevic Dragisa SRB 1751 6.0 34.0 43.0 4


DSCN4574
DSCN4573

TURNIR PRVOKATEGORNIKA 2015.

(više…)

ŠKOLSKO TAKMIČENJE U ŠAHU

U subotu 21.02.2015. u OŠ „Milutin i Draginja Todorović“-Kragujevac održano je poledinačno i ekipno prvenstvo osnovnih škola Kragujevca u šahu.

(više…)

18.КАДЕТСКИ ФЕСТИВАЛ ШС ЦЕНТРАЛНЕ СРБИЈЕ

Završen je 18. kadetski festival. Nakon završenih 9 kola takmičari Šumadijskog regiona su osvojili:

jedno prvo ,

dva druga i

jedno treće mesto.

Za kadetsko prvenstvo Srbije se kvalifikovalo 11 takmičara sa našeg regiona.

Uporedo sa prvenstvom je organizovan seminar za šahovske sudije. Postali smo bogatiji za:

2 klupska (Tolić Nebojša, Pikula Dejan) i

2 regionalna (Đorđević Dragan D, Vučković Ivica) arbitra.

Svim takmičarima i sudijama želimo puno uspeha na šahovskim poljima.

KADETSKI FESTIVAL CENTRALNE SRBIJE 2015.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA (više…)

TURNIR PENZIONERA 2015.

Danas 08.02.2015, u organizaciji ŠS Šumadije, u prostorijama ŠK „Radnički-Vodovod“ Kragujevac, odigran je TURNIR PENZIONERA 2015.

1 mk Filipovic Zivadin SRB 2089 8.0 36.0 45.0 8
2 mk Nesovic Vojislav SRB 1953 7.0 35.5 44.0 7
3 mk Marcetic Slobodan SRB 1922 6.5 36.0 46.0 6

TURNIR PENZIONERA 2015. – KRAGUJEVAC

DSCN4486

DSCN4484 DSCN4482 DSCN4480 (više…)

Page 1 of 20123456»1020...Last »

Arhive

ARHIVA REZULTATA

Prva liga Srbije

Prva liga Centralne Srbije  

Druga liga Centralne Srbije - Zapad 

Liga Centralne Srbije-Sever  

"A" Šumadijska liga   

"B"Šumadijska liga  

KADETSKA PRVENSTVA

Do 8 god.

Do 10 god.  

Do 12 god. 

Do 14.god.  

Do 16 god.  

KUP ŠUMADIJE

POJEDINAČNA PRVENSTVA ŠUMADIJE

PRIJATELJI SAVEZA

GRAD KRAGUJEVAC 200px-Kragujevac_city_Coat_of_Arms

18336_logo

x-o_nama

www.kgsport search logo images